MXT4BFI32K768
- Mfr.Part #
- MXT4BFI32K768
- Datasheet
MXT4BFI32K768
- Description
- CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
- Stock
- 3000
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 70 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Load Capacitance :
- 12.5pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C